Окупанти тікають до Щастя
Щодня вцілілі в Лимані бойовики окупантів надходять до лікарень Старобільська, ті, кому більше пощастило - тікають до Щастя. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
За його словами, 30 вересня в районі цього міста була виявлена колона із цивільних автомобілів та мікроавтобусів, в якій налічувалося понад 200 військовослужбовців зі складу 2-го армійського корпусу російських військ.
Водночас окупанти жаліються, начебто ЗСУ “заважають росіянам створити оборонний рубіж у Кремінній”.
2 жовтня авіація Сил оборони України завдала сім ударів. Підтверджено ураження пункту управління, п’яти місць зосередження озброєння та військової техніки, а також зенітного ракетного комплексу противника. Крім того, наші підрозділи ППО збили гелікоптер Ка-52, штурмовик Су-25 та вісім безпілотних літальних апаратів.
Ракетні війська і артилерія за минулу добу, зокрема, уразили два командних пункти, чотирнадцять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, три склади з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами, а також вісім інших важливих об’єктів противника.
Відбиті атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Виїмка, Спірне, Невельське та Первомайське.
Росіянами обстріляні наступні населені пункти:
- на Краматорському напрямку: Новосадове, Білогорівка, Терни, Ямпіль, Сіверськ, Верхньокам’янське, Спірне;
- на Бахмутському напрямку: Федорівка, Роздолівка, Веселе, Білогорівка, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Зайцеве, Торецьк, Майорськ, Неліпівка, Юр’ївка, Кліщіївка, Нью-Йорк.
Раніше повідомлялось, що після визволення Лиману окупанти продовжують нести втрати.
- 1498 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Мінсоцполітики розповіли, скільки ВПО користуються субсидією на оренду житла
- 17:00 СБУ вдарила по складу «шахедів» у 1300 км від України
- 15:30 Одна з РДА Луганщини повідомила, як оптимізує штат згідно з розпорядженням Харченка
- 13:00 Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
- 11:15 ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3946
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 3230
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2395
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1264
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.