Бригади російських відновлювальників та медиків втекли з Сєвєродонецька
У Сєвєродонецьку склалася складна гуманітарна ситуація.
Про це в телемарафоні розповів керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк.
За його словами, до опалювального сезону місто ніхто не готував.
«Присутні панічні настрої. Фактично ті десанти, бригади нібито російських відновлювальників - все розвернулися та поїхали з міста. Навіть медики, які там зображали надання медичної допомоги, залишили Сєвєродонецьк. Залишилися лише місцеві», - каже Стрюк.
Гуманітарна ситуація складна. Планомірного завозу продуктів не відбувається. Все постачаються або грузами, або з сільської місцевості. Проте і ціни, і курс спекулятивні.
«Ціни космічні. Асортимент не те ще обмежений, а мінімальний… В 3-4 рази більші ціни від підконтрольної території», - каже Стрюк.
Наразі продумуються пункти обігріву на майбутню зиму. Це питання декількох тижнів після звільнення. Централізоване теплопостачання відновити наразі неможливо.
Як повідомлялося, у Сєвєродонецьку лікарі, яких привезли з росії, ведуть прийом в наметах.
Нагадаємо, самопроголошений в.о. «мера» Сєвєродонецька Микола Моргунов показав, що окупанти намагаються відновити в місті.
- 6393 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Луганським ВПО у Луцьку надають безкоштовні послуги перукарі: контакти
- 14:57 Буданов повідомив, коли може відбутися масштабний обмін полоненими у форматі "1 000 на 1 000"
- 13:56 "В Стамбулі всі побачили слабку й непідготовлену російську делегацію", - Зеленський зробив заяву щодо...
- 13:30 Для кращої комунікації й контролю закупівель: за громадами Луганщини закріпили військові підрозділи
- 13:20 У Кремлі назвали умову, за якої путін може особисто зустрітися з Зеленським
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2179
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1525
- «Робота є? Інженер заводу Азот, іди на будівництво лопатою кидай», - містяни про життя в окупованому Сіверськодонецьку 12.05.2025 переглядів: 1091
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 821
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.