“Деокупація Луганщини почалась!”, - Сергій Гайдай
Деокупація Луганської області розпочалась. Збройні сили України звільнили декілька населених пунктів. Про це у соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“У звільнених населених пунктах Луганщини вже підіймають прапор України. Рухаємось далі. Дякую нашим Збройним силам за такі чудові новини. Не втомлюємось, допомагаємо їм. Віримо в нашу перемогу. Луганщина - це Україна, так було і так буде”, - сказав Сергій Гайдай.
Також він розповів, що минулого тижня зустрівся з послами 17 країн.
“Досягли певних домовленостей щодо подальшого відновлення та допомоги для Луганщини. Офіційно три країни будуть допомагати відновлювати Луганщину. Це Чехія, Швеція та Фінляндія. Але неофіційно допоможуть набагато більше”, - сказав Сергій Гайдай.
Також він звернувся до жителів Луганської області, щоб вони не поспішали одразу повертатися до своїх домівок, це може бути небезпечно. Треба спочатку провести розмінування територій.
“Люди, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, прошу вас, за можливості, евакуюватися! Якщо не маєте такої можливості - під час обстрілів знаходьтеся в укриттях!”, - звернувся до жителів Луганщини Сергій Гайдай.
Раніше він повідомляв, що після деокупації міст Луганщини, в яких зруйнована система опалення, взимку містян не пускатимуть туди на довгий строк
- 2184 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:53 ЛОВА: рф фінансує на Луганщині громадські проєкти з військовим ухилом, до Новодружеська не їздить «швидка»
- 08:46 Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
- 19:00 АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
- 17:30 У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
- 16:00 Скільки об’єктів з Сіверськодонецької громади вже у реєстрі пошкодженого майна
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1175
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 837
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 747
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 576

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.


Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини