Окупанти розпочали часткову мобілізацію на Луганщині і пояснили, що це тепер росія
На Старобільщині та Кремінщині окупанти розпочали часткову мобілізацію.
Про це повідомляє Луганська ОДА з посиланням на СтратКом ЗСУ.
Чому не примусову, а саме часткову - пояснюють просто: нібито ці території вже частина рф, а там оголошено часткову мобілізацію.
Зокрема, у Старобільському районі росіяни разом із військкомами ходять по дворах і роздають повістки.
Видають всім без розбору - і студентам, і хворим, і старим.
Така ж ситуація і в Кремінній.
Разом з тим, телеграм-канал "Сєвєродонецьк. Донбас" опублікував повідомлення від бійця ЗСУ з позывным "СХІДНИЙ".
"Втікаючи з Лиману росіяни та колаборанти кинули всі свої прапори та іншу символіку. Вони всюди: на підлозі, будинках, землі, у бруді. Для них кольори свого прапора нічого не означають, бо їхня ідеологія МЕРТВА. Українці за свій стяг ідуть під кулі! ", - пише військовий.
В той же час, у своїх соцмережах очільник Луганщини Сергій Гайдай пише, що "щастинська теплотраса ніколи не бачила стільки людей, а тепер стала частиною поселення мобілізованих росіян".
«Ті, що вижили в Лимані» разом зі своїми родинами тепер живуть під відкритим небом, гріються на трубі, ведуть побут у живописному Щасті. рашисти бояться свого командування, яке за «дезертирство» погрожує їм покаранням", - каже Гайдай.
Як повідомлялось, наразі не може йти мови про повернення на звільнені території Луганщини.
- 1412 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У луганчанок - дві медалі на міжнародному турнірі зі стрибків у воду в Німеччині
- 17:03 У неділю в Україні очікується холодна та сонячна погода
- 16:38 рф вперше визнала участь соладтів Північної Кореї у війні проти України
- 16:30 Реформа МСЕК: у Луганській обласній лікарні діють чотири експертні команди
- 15:45 у росії заявили про завершення бойових дій Курщині - у ЗСУ заперечили
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4999
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2243
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2102
- «Великі церковні свята ворог використовує для терору над мирним населенням». Інтерв'ю з капеланом Луганського прикордонного загону 19.04.2025 переглядів: 1424

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.