На Луганщині ЗСУ знищили 7 російських ракетних комплексів
Протягом доби на Луганщині артилерія ЗСУ завдала 32 удари по позиціях російських військ. Підтверджено ураження більш як 25 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 7 зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, наші підрозділи ППО збили 4 вертольоти ворога та 26 БпЛА.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Ракетні війська і артилерія ЗСУ за минулу добу уразили 6 пунктів управління, 7 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, 4 склади боєприпасів. В зону вогневого ураження також потрапили позиції ворожої артилерії, РЕБ та інші військові цілі.
Відбито атаки окупантів в районах населених пунктів Бахмутське, Озарянівка, Іванград, Бахмут та Мар’їнка. Під час штурмових дій ворог здійснив 16 артилерійських обстрілів позицій захисників Луганщини та наніс ракетний удар.
В Донецькій області вночі були обстріли поблизу Соледара, с.Яковлівка с.Бахмутське с.Парасковіівка; Торецької громади та Авдіївки (стара частина міста).
По лінії оборони навколо Авдіївки обстріли тривали всю ніч. На ранок - активізація бойових дій поблизу селищ Опитне, Невельське, Водяне та Первомайське: ситуація контрольована, смуга оборони тримається без змін.
У Святогірській та Лиманській громаді налагоджується мирне життя: у Святогірську та Лимані налагоджений процес виплати пенсій, роздачі гуманітарної допомоги.
У Святогірську відновлено мобільний зв'язок, відкрита пекарня, встановлено перший банкомат Ощадбанку.
За минулу добу на Донеччині 7 загиблих, 13 поранених.
Під ворожим вогнем знову Нікопольщина в Дніпропетровській області. Ворог усю ніч обстрілював район «Градами» та важкою артилерією. У Нікополі поранено одну людину, у важкому стані у лікарні.
У місті пошкоджені більш ніж 30 багатоповерхових та приватних будинків, лікарня, дитячий садок, краєзнавчий музей, собор, магазини, ринок, фабрика, пошта.
У Марганецькій громаді люди не постраждали. Масштаби руйнацій уточнюються.
На Харківщині протягом минулої доби ворог обстрілював населені пункти, розташовані недалеко від кордону з рф та лінії зіткнення.
Вчора ворог обстріляв м. Вовчанськ, а також населені пункти Чугуївського, Харківського, Куп'янського та Богодухівського районів.
Протягом доби з пораненнями госпіталізовано одну людину в Ізюмському районі та одну — в Куп'янському.
Піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують розмінування області, за добу знешкоджено 668 вибухонебезпечних предметів. Мінна небезпека залишається дуже високою.
На Херсонщині під ворожим вогнем знову опинилися деокуповані населені пункти області.
За інформацією ОК «Південь», ворог намагався атакувати наші позиції в районі Іщенки. Успіху не мав, із втратами відійшов. Нашою авіацією уражено райони зосередження живої сили, озброєння та техніки окупантів в Бериславському районі. Втрати противника - склад боєприпасів неподалік Дудчан, пункт управління та вузол зв’язку в районі Суханового.
У деокупованих населених пунктах області поступово відновлюють мобільний зв’язок. Фахівці активно ремонтують обладнання та мережі, пошкоджені російськими окупантами.
Жителям деокупованих населених пунктів Херсонщини продовжують виплачувати одноразову грошову допомогу.
Раніше повідомлялось, що окупанти скупчуються на Сватівщині, мінують мости та посилюють «відмінений» контроль на кордоні з росією.
- 1127 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 На окупованій Луганщині російський військовий вбив 92-річну жінку
- 09:00 ЛОВА: Окупанти відмовляються від шахт Луганщини та перетворюють регіон на зону без інтернету
- 08:40 Окупанти атакували поблизу двох сіл на Луганщині
- 08:03 Головні новини на ранок, 17 червня: атака рф на Київ і Одесу - руйнування і загиблі, просування росіян в двох областях
- 19:00 Родини луганських ВПО, які заселилися до гуртожитків у Києві, отримали меблі від благодійників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 9239
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7269
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3866
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3109
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.