Сєвєродончанин передав поліції інформацію про 74 члени нзф «лнр»
До поліції звернувся сєвєродончанин, який повідомив, що він володіє інформацією щодо 74 осіб, які причетні до нзф «лнр». Поліцейські перевіряють вказану інформацію. За фактом перевірки буде прийнято рішення згідного чинного законодавства.
Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції Луганщини.
Протягом вихідних днів, 15-16 жовтня, до поліції Луганщини надійшло 15 повідомлень громадян про правопорушення та події.
Кожного дня, до поліції продовжують звертатися громадяни, які, через обстріли окупаційними військами рф, залишилися без даху над головою. Тільки минулої доби до поліції надійшло 8 таких повідомлень. У мешканців міст Сєвєродонець та Лисичанськ, внаслідок ворожих обстрілів, були зруйновані або частково пошкоджені квартири та приватні домоволодіння.
Також, надійшла заява 39-річної мешканки м. Лисичанськ про те, що представники військ рф проникли до її квартири та скоїли крадіжку майна.
Поліцейські нагадують, що якщо ви стали жертвою або свідком злочину, повідомте про це до чергової частина ГУНП в Луганській області:
066 274 39 90, 066 920 84 57
Call-центр 102: 093 507 62 83 - WhatsApp, 050 471 62 64, 050 250 09 02, 050 250 09 07.
Е-mail: secr_lug@police.gov.ua (для електронних звернень громадян).
Раніше повідомлялось, що в Рубіжному чеченці виселяють місцевих жителів.
- 1486 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 «Діалог з бізнесом»: луганчанам розкажуть про приватизацію та оренду держмайна
- 17:10 Синоптикиня розповіла, якою погода буде у неділю
- 16:58 У росії повідомили, що Ларвов і Рубіо обговорили результати перемовин між Москвою та Києвом у Стамбулі
- 16:30 У понеділок до луганських пенсійників можна буде звернутися у Хмельницькому
- 16:09 "Мають замовкнути гармати, а слово має взяти дипломатія", - Ердоган сказав, як має закінчитися війна в Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2223
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 2044
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1554
- «Робота є? Інженер заводу Азот, іди на будівництво лопатою кидай», - містяни про життя в окупованому Сіверськодонецьку 12.05.2025 переглядів: 1101
Наше нове відео

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.