Луганська служба зайнятості консультує переселенців в Києві
У Києві можна отримати консультацію від Луганської обласної служби зайнятості.
Про це повідомила Луганська ОВА.
В Києві фахівці Луганської обласної служби зайнятості надають інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.
За допомогою необхідно звернутися до гуманітарного хабу Гірської громади для переселенців з Луганщини.
Відвідувачів інформують про можливості пошуку роботи через єдиний портал вакансій ДСЗ; грантові програми, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності; можливості професійного навчання дорослого населення.
Також надають консультації щодо трудового законодавства, наприклад, як діяти якщо людина не звільнилась та бажає перебувати на обліку в центрі зайнятості.
Прийом здійснюється щосереди за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 6/3.
В Сєвєродонецькому гумхабі переселенців з Луганщини в Дніпрі спеціалісти Пенсійного фонду проводять офлайн прийом.
- 834 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
- 17:00 СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
- 15:00 У самопроголошеній «лнр» чоловіка засудили до понад 13 років колонії за «шпигунство»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4510
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1754
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1062
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 875


У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
СБУ повідомила про підозру 13 «депутатам муніципальних рад» на окупованій Луганщині
