Судитимуть рятувальника з Луганщини, який повернувся з окупації

Судутимуть рятувальника з Луганщини, який повернувся з окупації

Передано до суду матеріали стосовно ДСНСника Луганщини, який виїхав з окупації та здався правоохоронцям.

Про це повідомила Луганська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури завершено досудове розслідуванння стосовно диспетчера державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Луганській області за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством встановлено, що правоохоронець, який залишився у захопленому селищі Мілове Старобільського району, у квітні 2022 року склав присягу на вірність псевдореспубліці. Він розпочав «службу» у незаконно створеному «Міловському районному відділі мнс лнр».
Через деякий час чоловік усвідомив протиправність та ганебність свого вчинку. Прибув на підконтрольну Україні територію та здався правоохоронним органам.

Під час допиту фігурант розкаявся у скоєному та добровільно видав у якості речового доказу посвідчення так званого «працівника мнс лнр». Він активно співпрацював зі слідством та надав детальні свідчення в кримінальних провадження стосовно осіб, які перейшли на сторону окупантів.

Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду.

Раніше повідомлялось, що 10 років за ґратами проведе бойовик так зв. «2 АК» російських окупаційних військ, який брав участь у збройній агресії рф проти України.

Ваша оцінка: Нет Середня: 5 (1 голос)