Завтра юристи консультуватимуть ВПО в Тернополі
Завтра, 23 листопада, в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської ВЦА у Тернопілі відбудеться черговий прийом юриста із розгорнутого первинного правового кола питань.
Про це повідомляє Сєвєродонецька ВЦА.
Спеціалісти NRC Норвезької ради у справах біженців в Україні здійснюють консультативний прийом мешканців Луганщини, які вимушені були залишити рідні домівки через російське військове вторгнення.
Обговорити юридичні питання особисто можна кожної середи з 11:00 до 15:00 безпосередньо в Гуманітарному хабі за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 5а.
Запис за телефоном: +38 (095) 217 10 68.
Вся актуальна інформація щодо діяльності Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Тернопіль за посиланням.
Як повідомлялось, більше 1000 переселенців з Луганщини на цьому тижні отримали допомогу у штабах Гірської громади.
- 935 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У релокованому Луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
- 14:50 Житлова програма для ВПО 60+: у Сіверськодонецькій МВА розповіли про подальший алгоритм дій для переможців
- 14:14 Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+
- 14:00 Окупанти у Луганську притягнули до відповідальності студента за публікацію з місця «прильоту»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1535
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1533
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1423
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1196


У релокованому Луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Житлова програма для ВПО 60+: у Сіверськодонецькій МВА розповіли про подальший алгоритм дій для переможців
