У Лисичанську окупаційна влада самовільно заселила людей до квартири містянина

У Лисичанську окупаційна влада самовільно заселила людей до квартири містянина

На Луганщині в квартири містян продовжують заселятися військові та місцеві.

Про це повідомляє обласна поліція.

Надійшло 3 повідомлення мешканців Сєвєродонецька та смт Троїцьке про те, що до їх помешкань незаконно проникли та проживають військові окупаційних військ. У Сватовому до будинку заявниці проникли та проживають невідомі.

Також надійшло повідомлення мешканця Лисичанська про те, що представники окупаційної влади самовільно провели заселення невідомих осіб до його квартири.

Поліцейські Луганщини протягом минулої доби опрацювали 43 повідомлення громадян

Серед них 12 повідомлень за фактами пошкодження або руйнування квартир та приватних будинків, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, міст Сєвєродонецьк та Попасна. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 КК України (Порушення законів та звичаїв війни).

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 341 КК України (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд), за фактом захоплення окупаційними військами рф приміщень та майна 8 структурних підрозділів державного підприємства на території Щастинського та Сєвєродонецького районів.

Зареєстровано повідомлення за фактом мародерства. Невідомі скоїли крадіжку телевізора, ком’ютерів та іншого майна з квартири у Сєвєродонецьку.

Поліцейські встановлюють місцезнаходження 10 громадян, з якими рідні втратили зв'язок.

Поліцейські виявили 15 осіб, які підозрюються у причетності до нзф та співпрацюють з російськими окупаційними військами.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 260 КК України (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

Як повідомлялось, російські пропагандисти показали, як у Сєвєродонецьку окупанти і колаборанти вскривають квартири.

 

 


 

Голоси відсутні