Для переселенців з Луганщини побудують модульне містечко на Закарпатті
Для луганських ВПО на Закарпатті побудують модульне містечко.
Про це у соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Сьогодні Червоний Хрест України підписав меморандум про співпрацю спільно із Луганською та Закарпатською ОВА, а також Рубіжанською міською військовою адміністрацією.
Планується реалізація спільних проєктів щодо забезпечення тимчасовим (модульним) житлом ВПО Луганської області, які переїхали до Закарпатської області, житло яких зруйновано або істотно пошкоджено внаслідок війни", - написав Гайдай.
Проєкт буде реалізовано у найкоротші терміни, адже кошти у розмірі 2 млн доларів на нього вже виділені, завдяки підтримці компанії Пфайзер.
"Вдячні Червоному Хресту України, Закарпатській обласній державній адміністрації за підтримку наших людей, Рубіжанській міській військовій адміністрації дякую за координування проєкту", - додав Гайдай.
Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини в Харкові отримали постіль та посуд.
- 1517 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 15 років на двох: як батько й син з окупованої Луганщини потрапили у російську неволю
- 10:00 Переселенці з Луганщини, яка виправдовувала рф, присудили читати патріотичну літературу
- 09:00 ЛОВА: На Луганщині окупанти переписують історію та вводять цифровий рубль за обмеженого інтернету
- 08:41 Сили оборони відбили 17 атак окупантів на східних напрямках
- 19:00 Луганські ВПО на Київщині можуть отримати гуманітарну допомогу – куди звертатися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10669
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8093
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2171
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 2060