Власенко про кордони Сєвєродонецької агломерації в окупантів: «Гарна картинка при поганій ситуації!»

 Власенко про кордони Сєвєродонецької агломерації в окупантів: «Гарна картинка при поганій ситуації!»

Визначені окупантами кордони Сєвєродонецької агломерації – це популізм.

Про це у коментарі «Сєвєродонецьк онлайн» повідомив голова військової адміністрації Сєверодонецького району Роман Власенко.

«Це все популізм і пропаганда! Гарна картинка при поганій ситуації! Агломерація - це про промисловий розвиток, про економічну спеціалізацію, про розподіл праці, про зайнятість! Про яку агломерацію можна говорити, коли з території виїхало 90 відсотків мешканців і коли зруйновано 90 відсотків промислових потужностей? Тим більше, навіть у сприятливих умовах створення агломерацій, Кремінна та Гірське не попадають у Сєвєродонецьку агломерацію за критеріями економічної спеціалізації, доступності та мобільності», - прокоментував Власенко.

Він назвав таку ініціативу окупантів непродуманою.

«Ця ініціатива непродумана й непрофесійна, як на мене», - підкреслив Власенко.

Нагадаємо, окупанти визначили кордони Сєвєродонецької агломерації.

Єдиний інститут просторового планування рф розробив майстер-план Сєвєродонецької агломерації.

На ньому видно Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубієжне та Кремінну.

Керівник групи майстерні регіонально-територіального розвитку № 2 Єгор Шахпендерян розповів про фактори, що визначили межі агломерації.

«Кордони Сєвєродонецької агломерації дозволяють визначити територію, об'єднану виробничими, транспортними, господарськими та соціально-економічними зв'язками. Це дозволить сформувати єдину містобудівну політику для групи муніципальних утворень, а також оптимізувати адміністративне управління та бюджетне планування реалізації запропонованих заходів», – наголосив Єгор Шахпендерян.

На самому складі він зупинятися не став. Проте, якщо придивитися на нову версію, то можна недорахуватися територій.

Як відомо, Сєвєродонецько-Лисичанська агломерація складається з міст-ядер Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного та приміської зони тяжіння з низки містечок і селищ. Майже повністю співпадає з Сєвєродонецьким районом. Має складну структуру та включає близько 47 населених пунктів, у тому числі 8 міст, 10 селищ міського типу.

Нагадаємо, до якої агломерації належить Сєверодонецьк - можна прочитати тут