“Сєвєродонецьк онлайн” створив унікальну мапу для ВПО "Луганщина живе"

“Сєвєродонецьк онлайн” створив унікальну мапу для ВПО "Луганщина живе"

Де отримати гуманітарну допомогу, як записатись до лікаря, чи є поруч знайомі люди, з якими  можливо зустрітись та поспілкуватись? Ці та інші питання неодноразово виникали у жителів Луганської області, які вимушені були покинути свої домівки через війну та шукати собі притулок у різних куточках України.

Щоб допомогти землякам, редакція  “Сєвєродонецьк онлайн” створила інтерактивну мапу, в якій зібрала всю необхідну для переселенців інформацію. Вона допоможе знайти послуги, контакти та однодумців в усіх регіонах України.

“Після окупації Сєвєродонецька ми вирішили, що нашою головною метою має стати збереження громади. Об’єднати людей, які вимушені були виїхати та шукати нової долі в різних містах України й за кордоном. Створити, нехай невелику, але рідну та знайому платформу для спілкування, де кожен житель Луганщини може поділитись своєю історією, почути інших або дізнатись якісь новини про свою домівку. Так ми зібрали велику кількість історій, контактів, корисних посилань для переселенців. А зворотний зв'язок з читачами дав зрозуміти, що людям ця інформація потрібна. Тому, щоб довго не шукати її на нашому сайті або в інших джерелах, ми створили мапу, на якій для зручності позначили всі важливі локації та контакти”, - розповів автор проєкту Андрій Нідченко.    

“Луганщина живе”

“Луганщина живе”

За рік роботи нової редакції “Сєвєродонецьк онлайн” журналісти поспілкувались із сотнями жителів Луганщини, які, попри життєві виклики, змогли знайти себе та відновити діяльність на новому місці. Вони ділились з нашими читачами своїми історіями та порадами, надихали та допомагали. Розповіді цих людей ми також додали на мапу, бо впевнені, що позитивний приклад може спонукати до дій та стати важелем для подолання труднощів.     

Що можна знайти

Щоб відкрити інтерактивну мапу, потрібно перейти за посиланням. Там ви побачите карту України з різними позначками: 

  • допомога ВПО - адреси та контакти гуманітарних хабів Луганської ОВА. Тут кожен знайде для себе найближчий хаб, де можна отримати гуманітарну допомогу, юридичні, соціальні послуги. 
  • медицина - адреси та контакти лікарень, що релокувались з Луганської області. Переселенці з Луганщини можуть знайти свого лікаря, відновити медичні документи, загублені в окупації, отримати кваліфіковану допомогу.  
  • підприємства - каталог релокованих з Луганщини підприємств. Завжди приємно відвідати виставу з луганськими акторами чи випити філіжанку кави, зварену руками земляка. 
  • люди - найцікавіший розділ, де позначені міста, в яких наразі живуть та працюють знайомі багатьом жителі Луганщини. Тут можна знайти друзів, з якими втратили зв’язок, раптово дізнатися, що поряд з твоїм домом відкрилася улюблена бургерна, чи за кілька автобусних зупинок надає послуги стилістка, за якою ти так скучила. 

"Луганщина живе"

Як це працює

Якщо клікнули мапу за посиланням у браузері, відкриється карта України з позначками. Там побачите населений пункт, у якому ви зараз знаходитесь. За допомогою масштабування знайдіть найближчу до вас позначку. Натисніть на неї - і зліва у вікні відкриється опис з коротким текстом та посиланням на повний матеріал на сайті “Сєвєродонецьк онлайн”.

“Луганщина живе”

Також у лівій частині екрана є детальне меню з усіма розділами мапи. 

Щоб інтегрувати мапу до Google maps, слід перейти за тим самим посиланням з телефону. Там, при натисканні на позначку, інформація з’явиться у нижній частині екрана, де буде короткий опис та посилання.

 "Луганщина живе" 

Щоб прибрати мапу з Google maps, варто обрати кнопку “Шари”, знайти “Луганщина живе” та натиснути на іконку.

 “Луганщина живе” 

  “Луганщина живе”  

Редакція “Сєвєродонецьк онлайн” сподівається, що наша мапа стане вам у пригоді та допоможе у розв'язанні нагальних питань. Ми постійно оновлюємо та доповнюємо інформацію на карті, щоб вона завжди залишалась актуальною. 

Якщо у вас є бажання додати інформацію про себе або про своє підприємство на мапу, зв’яжіться з нами. Все буде Україна!