Молодь Луганщини на честь свята відзначили грамотами та подяками (ФОТО)
Активних представників Луганщини нагородили з нагоди Дня молоді, який в Україні святкують 12 серпня.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України та окупації області молодь Луганщини – представники молодіжних рад, молодіжних центрів та просторів – одні з перших переорієнтували напрями своєї роботи на допомогу цивільному населенню.

Так, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень з перших днів війни запрацював як пункт прийому біженців, збору та видачі гуманітарної допомоги цивільному населенню у Дніпрі.
Сьогодні цей молодіжний центр продовжує працювати, об’єднуючи навколо себе небайдужих, активних, талановитих людей Луганщини.

"Ми обов’язково переможемо, повернемося до своїх рідних міст та сіл і разом з вами побудуємо сильний, сучасний, європейський регіон", - зазначив під час нагородження начальник Луганської ОВА Артем Лисогор та вручив молоді грамоти та подяки.
Нагадаємо, у Чернівцях відкрили Ресурсний центр для молоді Луганщини, який, за задумом, стане майданчиком для комунікації та об’єднання молодих людей з Луганщини та Буковини.
- 889 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4747
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4227
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2595
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2126


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
