Україна потребує від США до $14 млрд на 2024 рік, чи нададуть фінансування — невідомо, — Bloomberg
Наступного року Україна потребує від США фінансової допомоги від 12 до 14 мільярдів доларів, оскільки бюджетні витрати залишаються високими на тлі триваючого вторгнення росії.
Про це пише Bloomberg.
"Переговорів поки немає, є багато невизначеностей, і ми не маємо впевненості, що це гарантовано", - заявив міністр фінансів Сергій Марченко. Україна також сподівається отримати від США $3,3 млрд до кінця року.
Цього року Україна отримала майже 10 мільярдів доларів фінансової допомоги від США, щоб покрити дефіцит бюджету, і Київ очікує, що наступного року її потреби не зменшаться, оскільки українські війська повільно просуваються у своєму контрнаступі.
У той час як президент Джо Байден запросив 24 мільярди доларів екстрених коштів для вирішення проблеми війни в Україні, наступний транш допомоги США Україні стикається з політичними проблемами, оскільки США наближаються до виборчого циклу.
Новий міністр оборони України Рустем Умєров минулого тижня заявив, що збирається попросити Кабмін збільшити витрати на оборону додатково на 251 мільярд гривень (6,8 мільярда доларів) цього року, оскільки військові витрати збільшуються щодня.
За словами Марченка, уряд розгляне запит Умерова на найближчому засіданні. "Я не впевнений, що ми можемо покрити всі потреби", - сказав Умєров.
Нагадаємо, десятки конгресменів із Палати представників Республіканської партії закликають припинити американську підтримку України на наступний рік попри те, що це фінансування створило великі економічні можливості для низки міст США, де будують воєнні заводи.
- 356 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:30 Окупанти привласнили та розподілили понад 100 тисяч об'єктів нерухомості на Луганщині
- 14:15 ЗМІ пишуть, що уряд Обрана закликає угорців голосувати проти членства України в ЄС
- 12:40 NYT: Умєров заявив, що Київ на 90% підтримує мирну ініціативу Дональда Трампа
- 12:00 «Великі церковні свята ворог використовує для терору над мирним населенням». Інтерв'ю з капеланом Луганського...
- 11:30 Окупанти на Луганщині скасували комендантську годину на Великдень: яких міст це не стосується
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 4678
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4493
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3561
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 3066