Лисогор розповів, скільки з релокованих навчальних закладів Луганщини працюють офлайн
Майже всі навчальні заклади середньої освіти Луганщини працюють онлайн. Офлайн навчання доступне тільки у військовому ліцеї.
Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.
За його словами, у безпечні регіони України релоковані й продовжують функціонування 83 навчальних заклади середньої освіти, це – школи та ліцеї. Там навчаються 22 тисячі дітей, включаючи дітей, які знаходяться на окупованих територіях.
“Всі наші заклади в штатному режимі (працюють - ред.) онлайн, зрозуміло, що вони переміщені, тому тільки онлайн. Окрім одного закладу – багатопрофільного ліцею військового спрямування – він вийшов офлайн. Всі інші заклади працюють онлайн, діти навчаються, колектив педагогів збережений”, – сказав він.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у луганських учнів та педагогів залишається значна потреба у гаджетах для організації навчання.
- 486 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 На окупованій Луганщині відсутні якісні антидепресанти, – “Жовта стрічка”
- 14:00 Експравоохоронця з Луганщини засудили до 15 років за державну зраду
- 13:21 путін не здатний помститися за "Павутину", він вичерпав усі способи ескалації в Україні, - CNN
- 13:00 Сіверськодонецьким дітям організували відпочинок у Литві
- 12:00 Нардеп розповів, як працюватиме реєстр житла для ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 14320
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 3510
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3117
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 2106