Спалах гепатиту A у Вінниці: госпіталізовані понад 140 людей
У Вінниці росте кількість постраждалих від вірусного гепатиту A.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
Зазначається, що станом на вечір 27 жовтня в лікарні перебував 141 пацієнт. Їхній стан - середньої тяжкості.
“Триває епідеміологічне розслідування та всі необхідні обстеження. На місці працює команда епідеміологів та фахівців Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб та група реагування Центр громадського здоров’я України”, - розповіли у МОЗ.
Наразі додатково проводяться перевірки стихійних ринків та води. Джерело інфікування ще не встановили.
Команда МОЗ на чолі з головним державним санітарним лікарем Ігорем Кузіним мають намір прибути на Вінниччину аби вивчити ситуацію на місці.
Спалах гепатиту A в одному з районів Вінниці зафіксували 24 жовтня.
Нагадаємо, через спалах захворюваності мешканців деокупованих територій Луганщини обстежать на туберкульоз та гепатит.
- 546 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Нардепи ухвалили закон «Про основні засади житлової політики»: які зміни він передбачає
- 11:00 “Ворон” зі “Сталевої Сотки”: шлях сіверськодончанина на війні
- 10:00 На окупованій Луганщині частина населених пунктів без світла: що відбувається
- 09:00 ЛОВА: Окупанти планують замінити аптечну мережу на Луганщині двома мобільними комплексами
- 08:40 Мінометні обстріли та штурм біля Новоєгорівки: зведення з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1032
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 424
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 423
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 403


“Ворон” зі “Сталевої Сотки”: шлях сіверськодончанина на війні
Мінометні обстріли та штурм біля Новоєгорівки: зведення з Луганщини
На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн