Світовий банк надасть Україні $700 млн на підтримку сільського господарства
Міністерство аграрної політики та продовольства України та Світовий банк підписали грантову угоду та угоду про позику.
Як повідомляє Мінагрополітики, грант стосується Мультидонорського трастового фонду допомоги, відновлення, реконструкції і реформування України та Угоду, а позика це Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE).
Документи підписали Міністр агрополітики Микола Сольський та Голова Представництва Світового банку в Україні Геворг Саркісян.
Реалізація "Екстреного проекту надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)" передбачає надання Україні 700 млн доларів США на підтримку сільського господарства.
Гроші будуть спрямовані на реалізацію двох компонентів проекту ARISE:
- фінансове забезпечення програми "Доступні кредити 5-7-9" для с/г виробництва та харчової переробки;
- надання грантової допомоги малим сільськогосподарським виробникам, а саме користувачам земельних ділянок та тим, хто спеціалізується на розведенні корів, кіз або овець.
Реалізація проекту запланована на 2023 та 2024 роки.
Нагадаємо, у вересні міністр сільського господарства Польщі Роберт Телюс заявляв, що "польське сільське господарство ніколи не виграє в українського", тому Україна має виконати умови для вступу в ЄС.
- 368 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанина та лисичанина, які у 2022 році приєдналися до окупантів, судитимуть за держзраду
- 18:06 Луганських ВПО запрошують на зустріч з психологом у Дніпрі
- 17:30 В Україні у п'ятницю до +23, але на черзі наступне похолодання
- 17:05 Зеленський попереджає про можливі удари росії по Україні у період Великодня
- 17:00 Померла правозахисниця з Луганщини Тетяна Баранцова
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4419
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3357
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 2948
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2218