Зеленський попередив, що росіяни намагатимуться потужніше обстрілювати Україну
Чим ближче до зими, тим більше буде російських намагань зробити удари потужнішими.
Про це у своєму відеозверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.
Він зазначив, що усім в Україні важливо бути ефективними на сто відсотків, попри всі складнощі, втому та будь-які намагання послабити Україну.
Президент поінформував, що за ніч у небі знищили майже 30 «шахедів». Він подякував всім воїнам мобільних вогневих груп, авіації Повітряних сил та зенітним ракетним військам.
“Повага і слава всім, хто бʼється заради держави, усім, хто допомагає та працює, щоб Україна могла захищати й захистити незалежність. Це залежить від кожного, кожної, хто стійкий. Від усіх, хто ефективний. Від кожного й кожної, хто може додати і додає Україні сили, перспектив. Будь ласка, використовуйте кожну можливість, щоб посилити нашу державу”, – сказав Зеленський.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що західні офіційні особи все більше вважають, що війна в Україні може затягнутися ще на п’ять років.
- 414 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Сіверськодонецька громада отримала сертифікат на мультимедійне обладнання для освітян від японців
- 19:00 Активісти у Сіверськодонецьку розповсюдили українські символи (ФОТО)
- 18:00 Лисичанська МВА назвала кількість працівників, залучених до зведення фортифікацій
- 17:00 У Сіверськодонецьку тепер лунає «голос русской армии»
- 16:00 Понад три сотні будівель постраждали внаслідок пожеж на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку вимагають доступу до квартир ще в одному будинку 19.08.2025 переглядів: 20944
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3559
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2667
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1850