В Україну повернули хлопця з Маріуполя, якого окупанти вивезли до рф
Україні вдалося повернути додому Богдана Єрмохіна – українського хлопця, якого росія вивезла з окупованого Маріуполя до московської області.
Про це повідомив Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.
Це відбулося в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA.
Сьогодні Богдану виповнилося 18 років.
Хлопець раніше звернувся до Президента України з проханням допомогти йому виїхати в Україну.
“Ми були у постійній комунікації з Богданом і він вже в Україні, поруч зі своєю сестрою. Злагоджена робота команди Офісу та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця. Дякуємо нашим партнерам з Держави Катар та міжнародної організації ЮНІСЕФ”, – написав Єрмак у своєму телеграм-каналі.
Нагадаємо, раніше Уряд України назвав кількість військових і цивільних, які перебувають у полоні росії.
- 472 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
- 15:00 Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
- 11:00 На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2916
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1355
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1307
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1080


Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
На окупованій Луганщині посилили обмеження на продаж бензину, а у Лисичанську знову проблеми з водопостачанням
