ЛОВА: Маломобільним людям в окупованому Лисичанську важко отримати соцпослуги
У Лисичанську окупанти провалили примусову паспортизацію. У селі на Марківщині поранених росіян звозять до будинку культури.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“У Лисичанську провалили примусову паспортизацію. Єдиний звіт, яким окупанти раніше могли хизуватися, - нещодавні так звані «перші вибори». Але до них допускали навіть осіб без будь-яких документів, тому цей показник не відображає відсоток паспортизованих”, - наголосили у ЛОВА.
За інформацією, у місті досі не функціонує паспортний стіл. Для заміни документів слід їхати до сусідніх населених пунктів.
“Ще важче одиноким літнім людям. Особи, які називають себе соціальними працівниками, звісно що очікують їх, але по домівках не обходять. Задзвонити по допомогу пенсіонер або маломобільна людина теж не в змозі, бо відключений зв’язок”, - додали в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що до невеличкої Кабичівки, що на Марківщині, регулярно доставляють поранених росіян. Військовий шпиталь там облаштували у місцевому будинку культури.
Нагадаємо, окупанти на Луганщині вимагають від людей без громадянства рф оформити карту мігранта.
- 600 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:19 Fox News назвав Київ російським - у МЗС України відреагували
- 12:00 ЛОВА: окупанти на Луганщині зрізали хрести на могилах жертв Голодомору, лише 12% будинків лисичан підготують до зими
- 11:46 В ISW пояснили, навіщо путін оголосив "великоднє перемір'я"
- 11:00 “Бажаємо скорішої перемоги”. Мешканці окупованої Луганщини передали вітання з Великоднем (ФОТО)
- 10:00 Окупанти намагалися тиснути поблизу Греківки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 5729
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3605
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 3103
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 2984