Україна намагається перейти до мобільної війни, яка так і не реалізувалася влітку 2023, - Welt
Німецьке видання Welt з посиланням на експерта у галузі безпеки та радника із політичних питань Ніко Ланге пише, що новий контрнаступ, який планує вище військове керівництво України на 2024 рік, буде таким, яким воно мало бути влітку 2023 року.
Про це повідомляє “Ліга.net”.
Головком ЗСУ Валерій Залужний, стверджують журналісти, ніколи не був прихильником початку контрнаступу у 2023 році, оскільки не бачив шансів на успіх без достатньої підтримки з повітря.
Він нібито погодився на проведення літнього контрнаступу "виключно з політичних мотивів". Проте, припускає Ланге, наступного року контрнаступ ЗСУ буде саме таким, як його спочатку задумував Залужний.
Видання заявляє, що Україна має "великі плани". Про це свідчить і список озброєння, який українське керівництво передало США. У цьому переліку гелікоптери Black Hawk і Apache, а також винищувачі F-16 та F-18, ракетні комплекси великої дальності, танки Abrams, численні безпілотники та боєприпаси.
На думку Ніко Ланге, Україна намагається перейти до мобільної війни, яка так і не реалізувалася під час літнього контрнаступу.
Відправною точкою нових наступальних дій, на думку співрозмовника видання, може стати Херсонська область, оскільки Сили оборони зараз утримують плацдарм на лівому березі Дніпра, продовжуючи його розширювати. Звідти до "слабкого місця росіян", Криму, – всього 60 кілометрів.
Нагадаємо, WP розповів невідомі подробиці про "глибоку участь США" у плануванні контрнаступу України.
- 566 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Аудитори Луганської ОВА перевірять Лисичанський коледж щодо використання коштів
- 15:00 Підприємців Луганщини запрошують на форум «Бізнес Луганщини – імпульс для змін»
- 14:00 Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати
- 13:00 Понад пів сотні дітей оздоровила Айдарська СВА
- 12:00 На Луганщині влучання в АЗС (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10606
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8302
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1882
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 899