Викрили чиновника з КМВА, який допоміг депутатам майже рік не з’являтися на військовій службі
Працівники ДБР викрили керівника апарату Київської міської військової адміністрації на сприянні столичним депутатам в ухиленні від несення військової служби.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Зазначається, що фігурант незаконно «направляв» депутатів з військової частини нібито у відрядження до військової адміністрації Києва.
Посадовець сприяв оформленню «відрядження» трьом міським депутатам та одному з їхніх помічників. Незаконному перебуванню у КМВА сприяв командир однієї з військових частин тероборони, де чоловіки мали проходити службу за мобілізацією. Впродовж майже року вони не з’являлись на військову службу, проте отримували грошове забезпечення із частини.
У серпні 2023 року усім чотирьом повідомили про підозру в ухиленні від несення обов’язків військової служби, що вчинене групою осіб за попередньою змовою (ч. 4 ст. 409, ч. 2 ст. 28 КК України).
Наразі про підозру за цими ж статтями повідомили високопосадовцю КМВА, який сприяв оформленню фейкового відрядження.
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Нагадаємо, нардеп організував схему для "ухилянтів" від армії.
- 431 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині досі не розпочали будувати обіцяні сміттєзвалища, а Алчевськ і Перевальськ знову без води
- 09:41 Чотири мінометні обстріли здійснив ворог на Луганщині
- 19:00 У Кремінській МВА виділять ще понад 900 тис. грн на підтримку мешканців громади
- 17:00 «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя
- 15:00 В екоінспекції оновили дані про шкоду довкіллю Луганщини через війну
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком 26.07.2026 переглядів: 872
- Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України» 27.07.2026 переглядів: 841
- Новий закон про ВПО: чи потрібно зараз міняти довідку та повторно ставати на облік 27.07.2026 переглядів: 658
- СБУ затримала уродженця Луганщини, який активував для ворога понад 1000 систем Starlink 25.07.2026 переглядів: 572


Чотири мінометні обстріли здійснив ворог на Луганщині
Молодь з окупованої Луганщини росіяни відправили на військові збори до рф
Вчора на Луганщині противник здійснив 13 скидів з БпЛА
