Луганський обласний онкодиспансер отримав автомобіль «швидкої»
Керівник Луганської ОВА Артем Лисогор передав колективу медичних працівників Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру спеціально обладнаний автомобіль «швидкої допомоги».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Також диспансеру передали препарати для лікування онкологічних захворювань та набори для стерилізації медичного інструментарію.
З 2022 року заклад перемістився з Кремінної до Сарнів. Диспансер поступово розгорнув там поліклінічне, приймальне, хірургічне, хіміотерапевтичне, гінекологічне, а також відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії, операційний блок, відділення променевої діагностики, клініко-діагностичну та цитологічну лабораторії.
46 зі 120 працівників є внутрішньо переміщеними особами.
За минулий рік в поліклінічному відділенні диспансеру проконсультували 13,5 тисяч пацієнтів, пролікували в стаціонарі 2 852 пацієнти.
У закладі виконали 1220 операцій та провели 3488 циклів хіміотерапевтичного лікування.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лисичанській лікарні передали хірургічне та ультразвукове обладнання.
- 720 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ССО уразили на окупованій Луганщині ремонтну базу загарбників
- 18:26 Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
- 15:07 Президент відзначив двох луганських рятувальників
- 13:35 Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн
- 12:00 Окупанти похвалилися прогресом: у Луганську з’явилася перша фотобудка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3149
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 584
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 472
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 470


Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
Президент відзначив двох луганських рятувальників
Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн