«Знайшли поховання моєї рідні та притягли туди вінки в триколорі». Окупанти спаплюжили могили батьків «Східного».
Окупанти спаплюжили могили батьків «Східного». Вони принесли туди вінки у кольорах російського прапора та надіслали йому фото.
Про це він написав у своєму телеграмі.
«Жалюгідні нікчеми в особі стаханівських зрадників України, фсбшних щурів та інших манкуртів різного ґатунку, що втомилися воювати в коментарях під моїми постами, знайшли для себе новий фронт - відіграватися на могилах моїх батьків. Не полінувавшись, знайшли поховання моєї рідні та притягли туди вінки в триколорі та свою трисмугову ганчірку, надіславши фотографії мені в личку», - написав він у себе в телеграмі.
Він також сказав, що йому дорікнули, що він не може доглянути могили.
«Що тут можна сказати? Гідний вчинок. Коли нічого не можуть зробити з живими, йдуть до мертвих. Шлях для справжніх солдатів удачі. А дорікнути в тому, що я не можу доглядати могили батьків в окупованому місті, куди мені шлях закритий, а близьких більше немає - самим не смішно? При цьому так і не розібравшись, що за весь цей час ні гривні, ні долара, ні рубля від мене не пішло на ту територію за щось, та й людей я так підставляти не збираюся. Ну а щодо цих клоунів - добре, що вони прицінилися у вінках, це вже їм знадобиться. Втім, могили моїх батьків на фото виглядають у десятки разів краще, ніж могили тисяч стаханівчан, які віддали життя за цей триколор і здохли, як собаки на полях», - підкреслив він.
Інтерв'ю «Східного» нашому виданню можна почитати тут.
- 1245 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 За пособництво росіянам до 11 років тюрми засудили ексначальницю залізничної станції з Луганщини
- 12:00 У Києві луганським ВПО видали гумдопомогу від благодійників
- 11:00 Нагородили луганських поліцейських, які несуть службу на Куп’янщині
- 10:00 Ще одна громада Луганщини запровадила програму працевлаштування ВПО
- 09:00 ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 870
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 682
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 662
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 458





ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн