Сайт Starlink не відмовляє у заявках на послугу в окупований Сєвєродонецьк
Американська компанія SpaceX позначила деякі тимчасово окуповані населені пункти України як ті, які мають доступ до покриття супутникового Інтернету Starlink.
Про це повідомляє LB.ua.
“На мапі на сайті Starlink Сєвєродонецьк, Новоайдар, Старобільськ, Рубіжне та інші населені пункти Луганської області позначені як "список очікування". Так само позначена вільна територія України. При цьому в інших захоплених ворогом населених пунктах Луганської області включно з самим Луганськом доступу, згідно з мапою, немає”, - йдеться у дописі.
Видання зазначає, що на спробу замовити "старлінк" у Сєвєродонецьк сайт не відмовляє та пропонує стандартний тариф і вартість обладнання. А якщо намагатися замовити в Луганськ, сайт повідомляє про недоступність у цьому регіоні.
“Доступ до сервісу на окупованій території означає, що цей Інтернет зможе використати російська армія. Мінцифри на запит LB повідомило, що поки що ситуацію не коментує”, - зауважує LB.ua.
“Сєвєродонецьк онлайн” також спробував замовити послугу в окупований Сєвєродонецьк. Зазначимо, що cайт при цьому визначає Сєвєродонецьк як територію України та видає наступне повідомлення:
“Замовляйте зараз, щоб зарезервувати свій Starlink. Starlink планує розширити покриття у вашому регіоні у 2023 році. Ви отримаєте сповіщення, щойно ваш Starlink буде готовий до відправлення. Для митного оформлення ім’я контактної особи в замовленні має збігатися з даними дійсного паспорта або посвідченням особи державного зразка”.
Далі пропонується залишити контактну інформацію та адресу доставки.
За повідомленням "Укрінформу", 8 лютого українські й американські ЗМІ поширили інформацію про те, що росія купує термінали Starlink з ліцензійними акаунтами за допомогою ОАЕ та забезпечує ними російських військових на окупованій території України. Водночас компанія SpaceX, яка забезпечує роботу мережі супутникового зв’язку Starlink, заперечила, що веде будь-які офіційні справи з російським урядом або зі збройними силами рф.
Нагадаємо, Ілон Маск намагався завадити ЗСУ атакувати російський флот у Криму.
- 1369 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Передали до суду справу ексначальника колонії на Луганщині, де катували українських полонених
- 16:00 Окупанти на Луганщині створили «раду» для просування «традиційних цінностей»
- 15:00 Верховна Рада підтримала законопроєкт про базову соціальну допомогу
- 14:00 Сіверськодонецька МВА виплатила допомогу на лікування ще 13 жителям громади
- 13:00 «Зустрінемось на Гвардійському»: сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з нагоди Дня міста
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4556
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1092
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 903
- З російського полону повернувся рубіжанець Андрій Старіков 23.05.2026 переглядів: 825


Передали до суду справу ексначальника колонії на Луганщині, де катували українських полонених
«Зустрінемось на Гвардійському»: сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з нагоди Дня міста
Біжи за земляка: сіверськодончан запрошують до забігу на підтримку ветеранів, які втратили кінцівки
