Сєвєродонецька РДА формує склад Координаційної ради з питань утвердження української ідентичності

Сєвєродонецька РДА формує склад Координаційної ради з питань утвердження української ідентичності

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Сєвєродонецької РДА оголосив про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Сєвєродонецькій районній державній адміністрації.

Про це йдеться у повідомленні Cєвєродонецької РДА у Facebook.

“Координаційна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на території Сєвєродонецького району”, - пояснили в РДА.

Персональний склад Координаційної ради формується за пропозиціями територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та інститутів громадянського суспільства.

“Для подання пропозиції щодо включення до складу районної координаційної ради необхідно направити офіційний лист від органів державної влади, підприємств, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства на кандидата, який він представляє”, - йдеться у повідомленні.

Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради подаються у друкованій формі на електрону пошту svdozks@ukr.net (з темою листа “Координаційна рада”) до 25 лютого 2024 року включно.

Довідкова інформація за телефоном: 0666083052 (Людмила Горбачова).

Нагадаємо, голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко розповів в інтерв’ю «Сєвєродонецьк онлайн» про війну, вдалі та невдалі проєкти, політичні світові процеси, допомогу людям та майбутнє Луганщини.