росіяни моніторять сторінки місцевих на ТОТ у соцмережах напередодні псевдовиборів, - ЦНС
Опубліковано 11.03.2024 - 12:00
Напередодні псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях росіяни почали вивчати сторінки місцевих мешканців у соцмережах.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
При окупаційних адміністраціях створили моніторингові групи, які досліджують пости “лідерів думок” у різних галузях щодо їхніх позицій.
"Кожен тиждень звіт з такими особами та поміткою щодо тональності їхніх висловів відправляється далі. Таким чином росіяни хочуть не допустити “дезінформації” перед “виборами” й заглушити всіх незгодних", - вважають у ЦНС.
Нагадаємо, у самопроголошеній «лнр» довезли бюлетені для голосування до населених пунктів, з якими відсутнє транспорте сполучення.
- 313 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:19 Трамп зустрінеться з путіним лише за умови, якщо той також зустрінеться із Зеленським, - NYP
- 19:00 Для реабілітації луганських поліцейських провели захід на річці Дніпро
- 18:00 Держслужбовців Луганщини навчали безбар’єрності
- 17:00 Сіверськодончанам надали майже 800 тис. грн на лікування
- 16:00 У керівниці Сіверськодонецької МВА з’явилися два нових заступники – що про них відомо
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3899
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3826
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1218
- Сіверськодонецький гумхаб у Дніпрі вводить нову систему видачі допомоги 01.08.2025 переглядів: 1199