Захисники з Лисичанської громади та їхні сім’ї отримали допомоги з бюджету на понад 1,2 мільйона
1 млн 265 тисяч 840 гривень допомоги захисникам, захисницям України та членам їхніх сімей призначила Лисичанська міська військова адміністрація.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Зазначається, що 3 квітня адміністрація провела чергове засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги захисникам і захисницям України.
За результатами розгляду заяв та наданих документів, рішенням комісії допомогу призначили:
- 39 мешканцям Лисичанської громади, які беруть (брали) безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, у розмірі 20 тисяч гривень;
- 15 військовослужбовцям, які у період з 24.02.2022 отримали поранення (контузії, травми, каліцтва) пов’язані з захистом Батьківщини, у розмірі 25 тисяч гривень;
- 7 особам як уповноваженим представникам сімей загиблих захисників України у розмірі 15 тисяч гривень; 105
- 1 родині на поховання померлого захисника у сумі 5 тисяч 840 гривень.
Загальна сума соціальної підтримки коштом бюджету Лисичанської міської територіальної громади склала 1 млн 265 тисяч 840 гривень.
У МВА нагадали, що допомога надається у рамках реалізації Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2023-2025 роки.
Нагадаємо, у березні Лисичанська міська військова адміністрація захисникам і захисницям України та членам їхніх сімей надала допомогу на 920 тисяч гривень.
- 423 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 12 учнів рубіжанської школи мистецтв отримали грошову премію
- 18:00 Адвокацію інтересів релокованих підприємств розглянуть з підприємцями Луганщини
- 17:00 «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року
- 16:40 росія значно прискорила виробництво "шахедів" і розбудову заводу в "Алабузі", - CNN
- 16:00 У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5318
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4567
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3264
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1573