Зеленський про обстріл Чернігова: Цього не було б, якби Україна отримала достатньо засобів ППО
Президент Володимир Зеленський вважає, що армії рф вдалося обстріляти ракетами Чернігів і спричинити людські жертви через те, що Україні не вистачає засобів ППО.
Про це йдеться у його заяві в Telegram.
"На жаль, кількість загиблих може зрости. І цього не було б, якби Україна отримала достатньо засобів ППО та якби рішучість світу в протидії російському терору теж була достатньою", - заявив Зеленський.
"Терористи здатні ламати життя лише тоді, коли спочатку їм вдається залякати тих, хто здатен зупинити терор і захистити життя. Рішучість має значення. Підтримка має значення. Української рішучості достатньо. Потрібна достатня рішучість партнерів і достатня підтримка, яка її відображатиме", - додав він.
Нагадаємо, армія рф вранці, 17 квітня, завдала три ракетні удари по Чернігову, зруйнована 8-поверхова будівля. В МВС повідомили, що станом на 12:45 відомо про 13 загиблих та понад 60 травмованих і трьох безвісти зниклих.
15 квітня президент Володимир Зеленський звернувся до союзників із закликом захищати Україну від масованих ракетних і дронових атак росії так саме, як вони захищали Ізраїль від атаки Ірану. Він нагадав, що Україна, як і Ізраїль, не є членом НАТО.
- 399 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ЛОДА з бізнесом Луганщини обговорять програми підтримки: чекають на пропозиції
- 18:00 Луганський медзаклад проводить вакцинацію від дифтерії та правця у Рівному: контакти
- 17:00 Загинув захисник з Луганщини Володимир Дєжин, з ним прощатимуться у Львові
- 16:30 Трамп вирушив на зустріч з путіним: "Я там не для того, щоб вести переговори від імені України"
- 16:00 Окупанти взялися судити ще одного «айдарівця» з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 6444
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5338
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3204
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2575