Луганські ВПО у Дніпрі можуть заселитися у соціальне житло
У Дніпрі переселенцям з Луганської області пропонують соціальне житло. Приймають переважно працевлаштованих людей або студентів, сім’ї з дітьми, жінок та чоловіків, літніх людей без потреб у медичному обслуговуванні.
Про це повідомляє Департамент соцзахисту населення Луганської ОВА.
Вартість за місяць: з дорослого 1500 грн, з дитини 750 грн. Харчування одноразове безкоштовне.
Кімнати знаходяться на 3 та 4 поверсі, працює ліфт. Також там облаштована дитяча кімната, пральня, душові кімнати, комп'ютерна зала та спортзал.
Щотижня консультують лікарі, психологи та соціальні працівники. Людям влаштовують виїзний кінотеатр, дискотеку, майстер-класи, вечірки та інше.
Посилання на сторінку: https://www.facebook.com/ukrdgerelo
Адреса: вул. Тіверська, 5. Орієнтир ст. Метро "Металлург" правий берег.
Телефон адміністратора на поселення : 095 681 68 73.
Нагадаємо, у Войнівці Олександрійського району Кіровоградської області Лисичанська міська військова адміністрація облаштувала приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.
- 641 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганчанин Олександр Іванцов отримав звання Героя України
- 18:00 Коли у червні відкриється “гаряча лінія” обласного управління ПФУ: графік та контакти
- 17:00 Сіверськодончанин отримав відзнаку Міністерства освіти та науки
- 16:00 На околицях Сіверськодонецька знову пожежа (ФОТО)
- 15:05 В Україні з тривогою стежать за розвитком подій між Ізраїлем і Іраном, - заява МЗС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15251
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6990
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 6265
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3801