На Кіровоградщині луганським ВПО видали понад 400 продуктових наборів
У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в Кіровоградській області за період роботи з 8-го 19-те квітня видали 446 продуктових набори.
Про це повідомляє Щастинська РДА.
Також за бажанням кожен міг обрати собі вживані речі. За звітній період ВПО отримали 286 одиниць одягу.
Для подальшої видачі сформовано майже 400 наборів.
5 дітям переселенців з Луганщини надали рюкзаки з канцелярією.
Окрім видачі гуманітарної допомоги на базі хабу надаються медичні послуги та послуги масажу. Так, за звітній період медичні працівники, які працюють на хабі надали 59 послуг, проводили вимірювання тиску, вмісту цукру в крові та надавали за потреби ліки.
Також 24 ВПО отримали послуги масажу.
Нагадаємо, у Войнівці Олександрійського району Кіровоградської області Лисичанська міська військова адміністрація облаштувала приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.
- 400 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Сіверськодонецька МВА виплатила допомогу на лікування ще 13 жителям громади
- 13:00 «Зустрінемось на Гвардійському»: сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з нагоди Дня міста
- 12:00 Біжи за земляка: сіверськодончан запрошують до забігу на підтримку ветеранів, які втратили кінцівки
- 11:00 Броньовані автівки та квадроцикл: Луганська ОДА передала техніку поліцейським
- 10:00 У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4546
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1084
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 897
- З російського полону повернувся рубіжанець Андрій Старіков 23.05.2026 переглядів: 815


«Зустрінемось на Гвардійському»: сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з нагоди Дня міста
Біжи за земляка: сіверськодончан запрошують до забігу на підтримку ветеранів, які втратили кінцівки
У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
