У ЛОВА доручили переглянути списки військовозобов’язаних держслужбовців та працівників КП
Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов доручив переглянути списки військовозобов’язаних державних службовців та працівників комунальних підприємств.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Він провів нараду щодо організації мобілізації державних службовців. Зокрема, нарада відбулася щодо удосконалення процедури проведення заходів мобілізації, військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також окремих питань проходження військової служби для покращення якості підбору особового складу під час доукомплектування бойових підрозділів для відсічі збройної агресії проти України.
Він нагадав, що 16 квітня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон від 11.04.2024 № 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Основна його частина набуває чинності з 18 травня 2024 року.
Тож Олексій Смирнов доручив переглянути списки військовозобов’язаних державних службовців та працівників комунальних підприємств, з урахуванням вимоги щодо бронювання не більше, як 50 % працівників державних органів влади.
Нагадаємо, у Сухопутних військах заспокоїли військовозобов'язаних.
- 764 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1070
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 442
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 424
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 406


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин