Світ проспав відродження нацизму о 5 ранку 2022 року, - Зеленський
Президент Володимир Зеленський висловився про День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, який відзначається сьогодні, 8 травня.
У своїй промові Зеленський зазначив, що зараз відбувається те саме, що і в Другу світову.
"Світ проспав відродження нацизму – о 5-й ранку 24 лютого 2022 року. І сьогодні всі, хто пам’ятає Другу світову та дожив до наших днів, відчувають дежавю. Битва за Київ, бомбардування Харкова, Одеси, Дніпра, масові могили, депортація дітей, фільтраційні табори, колонії для полонених", - сказав він.
Зеленський зазначив, що "сторінки з підручників про Другу світову росія повернула в заголовки світових ЗМІ, доводячи з кожним новим злочином: нацизм відродився".
"Тільки з новим маркуванням: "Сделано в россии", - додав він.
Зеленський переконаний, що зупинити агресію, "як і в 1945-му, здатен тільки об’єднаний вільний світ".
"Об’єднаний в антипутінську коаліцію. Не словами, а діями здатний зупинити нацистів Москви, не дати новому злу поширитись на весь Європейський континент, а згодом і на весь світ. Довести відданість словам "Ніколи знову!", щоб "Ніколи знову!" знову було актуальним", - сказав він.
Нагадаємо, у ніч проти 8 травня росія атакувала три теплоелектростанції ДТЕК, їхнє обладнання серйозно пошкоджене. Укренерго повідомило, що росіяни завдали ракетно-дронового удару по об'єктам енергетичної інфраструктури у Вінницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській і Полтавській областях.
- 493 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 СБУ показала удари по місцях базування окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 18:00 Луганські пенсійники консультуватимуть ВПО у Луцьку та Хмельницькому
- 17:00 ВПО Рубіжанської громади опитують щодо готовності переїхати у тимчасове житло на Закарпатті
- 16:00 Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти
- 15:12 Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2106
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1549
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 986
- Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП 22.04.2026 переглядів: 930


Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти
Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)
СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів у лікарні, релокованій з окупованої Луганщини