рф відновила бої біля одного з населених пунктів Харківківської області, - УП
Опубліковано 11.05.2024 - 10:50
Вранці 11 травня російська армія відновила штурмові дії біля населеного пункту Глибоке на Харківщині. Наразі Сили оборони очікують посилення ворожого вогню.
Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на власні джерела у військових колах.
"Зранку противник відновив штурмові дії на окремих напрямках у смузі населеного пункту Глибоке. Вів артилерійський обстріл по напрямку Стариці. Очікується подальше нарощення вогню і на інших напрямках, зокрема Стрілеча-Глибоке", - сказав співрозмовник УП.
Водночас наголошується, що на Вовчанському напрямку штурмових дій ворога поки немає.
Нагадаємо, що в ISW озвучили стратегічну мету наступу російської армії на Харківщині.
- 481 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 15:26 Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
- 15:00 Креміняни вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу
- 14:15 У гумхабах Сіверськодонецької громади в Дніпрі та Тернополі консультуватимуть юристи
- 13:00 Ще 66 жителів Лисичанської громади отримають грошову допомогу від МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2276
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1365
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1219
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 970


Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
У гумхабах Сіверськодонецької громади в Дніпрі та Тернополі консультуватимуть юристи
