Луганські прикордонники відбили наступ росіян на Донеччині (ВІДЕО)
Опубліковано 15.05.2024 - 15:04
Луганські прикордонники відбили штурм російських військових на Бахмутському напрямку та знищили танк, бронетранспортер та піхоту противника.
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
За інформацією, близько 40 окупантів за підтримки двох танків та пʼятьох БТР намагалися штурмувати українські позиції на Бахмутському напрямку.
Успішними діями прикордонників з підрозділу «Фенікс» бригади «Помста» атаку відбили. Ворожу колону зупинили, знищивши танк Т-64, БТР-82 та близько 10 окупантів. Техніку, яка відступала – добивали нічні бомбери та артилерія.
Нагадаємо, мобілізованого до російської армії жителя Луганщини взяли у полон прикордонники бригади «Помста» на Донеччині.
- 368 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Випускниця сіверськодонецького ліцею набрала максимальний бал на НМТ
- 18:00 Окупанти анонсували підвищення тарифу на проїзд на Луганщині - місцеві не зрозуміли порівнянь з ростовом
- 17:00 Захисникам з Сіверськодонецької громади пропонують новий вид грошової допомоги
- 16:20 Мерц побачив зв'язок між розмовою путіна і Трампа і масованим ударом рф по Україні
- 16:00 Наступний «Діалог з бізнесом» Луганщини проведуть 10 липня: що обговорюватимуть
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 27113
- «ВПО, які вже інтегрувалися, не захочуть їхати в умовний Богуслав, де ми зводимо будинок», - Харченко 30.06.2025 переглядів: 10031
- При відбитті атак російських “шахедів” загинув український пілот F-16 29.06.2025 переглядів: 9093
- ЛОВА: росіяни залучили тисячі луганських дітей до пропаганди, у Луганську зупинили роботи на аварійному мості 29.06.2025 переглядів: 1751