У Луганській ОВА назвали кількість ветеранів, які отримали кошти на житло
Наразі у Луганській області обліковується 19,1 тисячі ветеранів війни. 595 ветеранів-ВПО отримали кошти на житло.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Найбільш актуальним питанням залишається реалізація права ветеранів війни на житло. У листопаді субвенція на його придбання зарахована 595 ВПО, які захищали незалежність України та які повторно перемістилися після початку повномасштабної війни з територій, де ведуться бойові дії”, – сказано у повідомленні.
За інформацією, отримувачі компенсації мають право придбати житло протягом дії режиму воєнного стану та протягом шести місяців після його скасування.
Наразі придбали житло п’ять учасників бойових дій – у Харкові та Івано-Франківську, Київській та Івано-Франківській областях та дружина загиблого військовослужбовця – у Києві.
Нагадаємо, релокований ЦНАП Лисичанська спільно з ТЦК та СП Сєвєродонецького району запровадили адміністративний сервіс «Я–Ветеран».
- 502 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Грошова допомога жителям Лисичанської громади: перелік програм та деталі
- 10:00 «Він був для нас татом»: у Львові вшанують Курта Шміда концертом «Віденська весна»
- 10:00 За воєнні злочини судитимуть очільників окупаційної адміністрації та «військкомату» на Луганщині
- 09:02 ЛОВА: Дітей з ТОТ Луганщини долучають до військових змагань під егідою «юнармії»
- 08:42 На Луганщині ворог вдарив з мінометів, гранатометів та артилерії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2026 переглядів: 4632
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2122
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1566
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 997


За воєнні злочини судитимуть очільників окупаційної адміністрації та «військкомату» на Луганщині
Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти
Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)