У 19-річної луганчанки  - дві медалі на міжнародних змаганнях з паралімпійського плавання

Спортсменка з Луганщини Ганна Поліщук успішно дебютувала на міжнародних змаганнях з паралімпійського плавання, здобувши дві медалі.

Про це повідомляє правління молоді та спорту Луганської ОДА.

З 4 по 6 червня у французькому Ліможі відбувся етап світової серії змагань з паралімпійського плавання. Україну на змаганнях представили шість спортсменів, серед яких - 19-річна Ганна Поліщук з Попасної.

Дівчина - вихованка Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю. На змаганнях спортсменка виборола два призових місця: 3 місце на дистанції 50 метрів брасом та 2 місце на дистанції 150 метрів у комплексному плаванні.

Підготували спортсменку Надія Можаєва та Олексій Ганусенко.

Нагадаємо, сєвєродонецькі підводники вибороли низку медалей на трьох Чемпіонатах України.