Стрюк розповів, які проблеми виникають у сєвєродончан при реєстрації зруйнованого житла
Велика частка відмов сєвєродончанам у реєстрації пошкодженого чи знищеного житла пов’язана з тим, що заявники вказали неточні, помилкові чи недостовірні дані або надали неповний пакет документів.
Про це йдеться в інтерв’ю з начальником Сєвєродонецької МВА Олександром Стрюком для Ради ВПО у Дніпрі.
За його словами, на сьогодні вже розглянули й опрацювали близько 16 тисяч таких заяв від жителів громади.
«При цьому серед всіх проблем, які виникають під час реєстрації, можна виділити кілька типових. По-перше, це ненадання жителями документів, які підтверджують право власності на нерухомість. Або подання лише ксерокопій документів чи неповного пакета. Або подання заяви невідповідною особою - наприклад, членом сім'ї власника майна, який сам не є власником», - розповів Стрюк.
Він запевнив, що всі ці питання окремо розглядаються, комісія працює. Іноді людям документи повертаються на доопрацювання двічі чи тричі.
«Разом з тим, категоричної жорсткої відмови на кшталт «ми з вами більше працювати не будемо» не було жодного разу, і впевнений — не буде», — сказав керівник МВА.
«Найголовніше — дотримуватися норм закону, уважно оформляти заяви й надавати всю необхідну документацію. Велика частка відмов пов’язана саме з тим, що заявники вказали неточні, помилкові чи недостовірні дані, або надали неповний пакет документів», — наголосив він.
Також в інтерв'ю поставили питання щодо негараздів з реєстрами та отриманням довідок, які пов'язані з перейменуванням вулиць. На думку Стрюка, це тимчасові труднощі.
«Наш ЦНАП постійно працює з реєстром громади, звіряє інформацію з іншими державними реєстрами й відомствами. Тобто жителям громади не варто хвилюватися, треба просто трохи почекати. Механізм звірки даних вже напрацьований і проводиться повна стиковка. Окремі проблемні випадки, звісно, є. Але спеціалісти ЦНАПу завжди йдуть назустріч людям, намагаються найскоріше врегулювати проблемні питання», — наголосив керівник МВА.
Раніше Олександр Стрюк розповів про перспективи для сєвєродончан щодо компенсації за зруйноване житло.
- 808 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Розміщував «вагнерівців», постачав боєприпаси окупантам: підозру отримав експравоохоронець з Луганщини
- 18:00 Борг у десятки мільйонів: окупанти у Лисичанську затримують зарплати водникам
- 17:36 На вихідних Україну накриють дощі, сніг і похолодання до +4
- 17:00 Вважався зниклим безвісти: стало відомо про загибель захисника з Попасної
- 16:59 Після війни Україна може стати центром торгівлі зброєю, - Європол
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 3557
- Окупанти вимагають у містян надати доступ до їхніх квартир у Сіверськодонецьку. Якщо не буде власників, їх вскриють 04.04.2025 переглядів: 2982
- У Лисичанську заселені до 30% квартир: решту окупанти хочуть "юридично оформити" 03.04.2025 переглядів: 1949
- Хто в “лнр” може безкарно зберігати медаль “За військову службу в Україні”, українські грамоти та нагороди 01.04.2025 переглядів: 1816