США кажуть, що для вступу у НАТО Україна повинна перемогти росію
Для того, щоб вступити у НАТО українці мають виграти війну з росією.
Про це під час брифінгу заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.
Його запитали про те, які перспективи є в України вступити у НАТО.
"Спочатку вони (українці – ред.) повинні виграти цю війну. І ми робимо все можливе, щоб переконатися, що вони зможуть це зробити. А коли війна закінчиться, незалежно від того, що вони матимуть кордон з росією, президент США підписав з Україною двосторонню безпекову угоду, щоб переконатися, що їхня оборонно-промислова база має все для довгострокового захисту. Президент заявив, що, на його думку, НАТО фігурує в майбутньому України. Є багато речей, які потрібно зробити, перш ніж вони зможуть приєднатися до Альянсу, як і будь-який член НАТО до вступу до Альянсу. Однак президент твердо вірить, що НАТО є у майбутньому України", — сказав Кірбі.
Зазначимо, росія є країною найбільшою територією і ядерним потенціалом, населення рф становить понад 146 млн осіб. Населення України, за даними експертів Центру Разумкова, становить 25 млн осіб.
5 грудня 1994 році Україна уклала Будапештський меморандум, підписантами якого стали США, Велика Британія і росія. Згідно з документом, Україна відмовилася від ядерної зброї в обмін на гарантію захисту з боку цих трьох країн. А в 2014 році рф напала на Україну, а у 2022 здійснила повномасштабне вторгнення.
- 407 переглядів
Читайте також:
- путіна заявив, що росія не відмовиться від своїх умов щодо закінчення війни в Україні
- Комітет Сенату США схвалив надання військової допомоги Україні: "Підтримка становить мільярд доларів"
- Головні новини на ранок, 1 серпня: спецпредставник Трампа їде в рф, Україна скликає Радбез ООН, у Києві вже 31 загиблий
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:10 Сіверськодонецьк та сусідні міста: окупанти визнали, що готують будинки до зими вибірково
- 14:47 путіна заявив, що росія не відмовиться від своїх умов щодо закінчення війни в Україні
- 14:20 Ще понад 800 тисяч гривень з бюджету громади виплатили Сіверськодонецьким захисникам
- 13:00 Сіверськодонецька МВА повідомила про відкриття рекрутингового центру у Дніпрі: деталі
- 12:15 Комітет Сенату США схвалив надання військової допомоги Україні: "Підтримка становить мільярд доларів"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 13501
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 7368
- У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті» 25.07.2025 переглядів: 1421
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку змивається фарба з показово ремонтованих будинків, лише шість лікарів приїхали до «лнр» 27.07.2025 переглядів: 1182