Зеленського розчарувала зосередженість Блінкена на корупції в Україні, - WP
Президента Володимира Зеленського під час його зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном минулого місяця розчарувала увага американського посадовця до корупції в Україні.
Про це йдеться у статті The Washington Post про те, як Україна бореться з корупцією.
"Зустріч між Зеленським і Блінкеном була напруженою — український лідер висловив свою вдячність за військову допомогу США, але виглядав розчарованим зосередженістю Блінкена на корупції, за словами людей, знайомих з дискусією, які говорили на умовах анонімності через делікатність теми", - йдеться у матеріалі.
WP зазначає, що багато хто в таборі Зеленського в приватному порядку стверджує, що, хоча корупція залишається проблемою, зусилля по боротьбі з корупцією відвертають увагу від того, що, на їхню думку, має бути головною метою: перемогти росію.
"Високопоставлені українські посадовці скаржаться, що американці та європейці часто використовують стереотип про корумповану Україну як виправдання для затримки або протидії життєво необхідної допомоги — і що це звинувачення є не лише кліше, але й доказом лицемірства в столицях з їхніми власними проблемами корупції", - наголошує видання.
"Проте українці не можуть дозволити собі ігнорувати скарги Заходу — якими б несправедливими вони не вважалися", - пише WP зазначаючи: "Чиновники кажуть, що найбільший тиск щодо викорінення корупції чинить не Захід, а українське населення".
Нагадаємо, 14 червня держсекретар США Ентоні Блінкен виступив в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського і закликав Україну не стати росією.
Блінкен закликав "викорінити лихо корупції раз і назавжди".
"Перемога України на полі бою не дасть їй стати частиною росії. Перемога у війні з корупцією не дасть Україні стати схожою на росію. Оборона України від корупції має бути такою ж міцною, як і її військова оборона", - наголосив він.
- 589 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У гумхабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі відкрили великодню виставку «Незламна писанка» (ФОТО)
- 18:00 На фронті загинув військовий з Попасної
- 17:16 В Україну у Чистий четвер прийде тепло і магнітні бурі
- 17:06 Податкова може отримати доступ до банківської таємниці вже цього року, - ЗМІ
- 17:00 У Києві працюватиме консультаційний центр луганської податкової
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4402
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3213
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 2811
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2261