СНУ ім. Даля співпрацюватиме з всеукраїнськими медичними центрами
Східноукраїнський університет ім. В. Даля підписав договір про співпрацю з Центром Євмінова. Співробітництво полягає в організації та проведенні освітнього процесу в інклюзивному середовищі.
Про це повідомляє пресслужба навчального закладу.
“Підготовка науково-педагогічних працівників допомагає працювати з людьми з різними фізичними можливостями. Проведення наукових досліджень і впровадження їх результатів у сферу інклюзивної освіти, реалізація державної політики у сфері вищої освіти, рекреація, фізична реабілітація та інклюзивний спорт в Україні – все це у сфері дії договору”, – йдеться у повідомленні.
Також співпраця з медичними центами Євмінова, як вважають у СНУ, сприятиме професійно-орієнтаційній, навчально-методичній, психолого-педагогічній, організаційній та іншій діяльності щодо забезпечення рівного доступу всіх громадян до якісної вищої освіти.
Довідково: В’ячеслав Євмінов підготував низку чемпіонів світу та Європи, зробив внесок у науку й залишив по собі вагому спадщину у вигляді методики профілактики та лікування захворювань хребта, відновлення його природної функціональності. Вона базується на дозованому навантаженні глибоких м’язів спини з використанням спеціального тренажера – профілактора Євмінова. Дана методика допомагає людям позбутися болю та покращити стан хребта, зміцнити м’язи спини, покращити кровообіг та обмін речовин в хрящовій тканині.
Нагадаємо, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля знову підтвердив статус одного з найкращих університетів України, здобувши низку престижних нагород на виставці «Освіта та кар’єра – 2024».
- 297 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні
- 18:00 Рубіжанам виплатили майже 400 тисяч гривень допомоги
- 17:23 Синоптикиня попередила про опади протягом тижня
- 17:00 Ще одна релокована громада з Луганщини закупить дитячих путівок на понад півмільйона гривень
- 16:51 У Чехії з'являться Центри єдності для українців
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2025 переглядів: 3184
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2753
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві 28.04.2025 переглядів: 2506
- Україна втратила винищувач Су-27: що відомо 28.04.2025 переглядів: 2209