ВПО мають пріоритетне право навчатися на бюджетній формі у Сєвєродонецькому політехнічному коледжі

ВПО мають пріоритетне право навчатися на бюджетній формі у Сєвєродонецькому політехнічному коледжі

Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж розпочав вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік. Для переселенців та вступників з окупованих територій передбачені пільги. Також є можливість надання соціальної або академічної стипендії.

Про це “Сєвєродонецьк онлайн” розповів директор навчального закладу Євген Жученко.

“Відокремлений структурний підрозділ Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж оголошує набір випускників після 9-го, 11-го класів та здобувачів освіти – кваліфікований робітник, тобто після ПТУ. Вступ здійснюється за умови надання скан-копії документів та проходження співбесід – іспитів немає. Є як бюджетна, так і контрактна форма навчання”, – сказав він.

Етапи вступу різні, вони залежать від набутої освіти. Деталі за посиланням.

До того ж, за словами Євгена Жученка, усі студенти-ВПО мають позачергову привілею отримання бюджетних місць. Також їхній статус враховують при призначенні соціальної чи бюджетної стипендії.

Щодо планів на вступ цього року директор коледжу каже: “На цей рік плануємо збільшити кількість студентів. Вже зараз бачимо, що є багато бажаючих, особливо після ПТУ. Також почали надходити заяви від дівчат на суто чоловічі професії такі, як механік та енергетик. Обсяг заявок плануємо збільшити на 15-20% порівняно з минулим роком”.

Також Євген Жученко розповів, що зараз коледж працює з підприємствами у формі дуальної освіти, яка дає можливість керівникам цих підприємств платити за навчання своїх працівників та забезпечувати належний фаховий рівень для них.

“У нас вже є такий досвід роботи з підприємствами з Черкас, Бердичева та Києва. Цього року ми також працюватимемо з підприємствами у Дніпрі”, – поділився директор навчального закладу.

Політехнічний коледж знаходиться у Дніпрі на базі Державного національного університету імені Олеся Гончара.

Нагадаємо, минулого року “Сєвєродонецьк онлайн” писав, як Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж відзначив рік роботи у Дніпрі та які має плани.