Окупанти не беруть на облік вагітних без паспорта рф, – Спротив
Опубліковано 07.07.2024 - 18:36
На тимчасово окупованих територіях росіяни відмовляються ставити на облік вагітних українок без паспорта рф.
Про це повідомляє Центр нацспротиву.
Таким чином, як пояснили у ЦНС, жінка не має доступу до медичного нагляду й соціальних виплат. Водночас паспортизація майбутньої матері автоматично робить “росіянином” її дитину.
“На тимчасово окупованих територіях триває політика геноциду місцевого населення.
Кремль заперечує існування української нації й тому за будь-яку ціну намагається паспортизувати населення ТОТ”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, раніше у ЛОВА повідомляли, що у самопроголошеній «лнр» не вистачає медиків: вакантними є понад 1,5 тисячі медичних ставок.
- 304 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанка у складі збірної України – у фіналі європейських змагань з настільного тенісу
- 18:00 На Київщині луганських ВПО прийматиме сватівський лікар-інфекціоніст – куди звертатися
- 17:00 Лисичанська МВА ще на півмільйона закупить дитячих путівок
- 16:50 Шмигаль подав заяву про відставку з посади прем'єр-міністра України
- 16:00 Відповідав за «природні ресурси та екологію» на Купʼянщині при окупантах: судитимуть колаборанта з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12286
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 5080
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 3338
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 2002