ЛОВА: у Кремінній не вивозять сміття, у молоді окупанти збираються формувати "луганський характер"
В окупованій Кремінній понад місяць не вивозять сміття, школярів у самопроголошеній "лнр" виховуватимуть як жовтенят та піонерів у колишньому срср.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Жителі окупованої Кремінної захлинаються в побутовому смітті. Останні два роки загарбники мало що робили в місті, а коли стало "гарячіше" – перестали зовсім. Сміття з точок збору ніхто не забирає більше як місяць”, – сказано у повідомленні.
"міністерству освіти лнр" поставили завдання сформувати загони "движения первых" у кожному класі без винятку. Списки тих школярів, хто доєднається, подаватимуть у звітах на місцевому та регіональному рівнях.
“У молоді окупанти збираються формувати "луганський характер", робити їх більш працьовитими. Кажуть, що вони мають бути об'єднані спільною суспільно важливою для влади діяльністю – як жовтенята чи піонери. Долучатимуть їх до праці, зокрема, у радіоелектронній сфері. Що за цим криється – здогадатися не важко”, – зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Старобільську виникла гостра проблема із вивезенням сміття.
- 446 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 12 учнів рубіжанської школи мистецтв отримали грошову премію
- 18:00 Адвокацію інтересів релокованих підприємств розглянуть з підприємцями Луганщини
- 17:00 «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року
- 16:40 росія значно прискорила виробництво "шахедів" і розбудову заводу в "Алабузі", - CNN
- 16:00 У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5318
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4567
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3264
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1572