Мешканці Луганщини можуть безкоштовно здобути професію тракториста-машиніста – куди звертатися
Опубліковано 21.07.2024 - 18:39
Луганський обласний центр зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам отримати ваучер та безкоштовно пройти перепідготовку за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва "Категорія А1".
Про це йдеться на сторінці Центру у Facebook.
Форма здобуття освіти – змішана. Навчання починається у вересні. Тривалість навчання 5,5 місяців.
За довідковою інформацією можна звертатися за телефоном +380505874302.
Нагадаємо, мешканка Біловодської селищної громади отримала роботу завдяки допомозі центру зайнятості.
Читайте також: “Проблеми ФОПів, найзатребуваніші професії та навчання ВПО – чим займається наразі Луганський центр зайнятості”
- 408 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Мінсоцполітики розповіли, скільки ВПО користуються субсидією на оренду житла
- 17:00 СБУ вдарила по складу «шахедів» у 1300 км від України
- 15:30 Одна з РДА Луганщини повідомила, як оптимізує штат згідно з розпорядженням Харченка
- 13:00 Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
- 11:15 ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3946
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 3184
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2395
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1264