З нагоди професійного свята нагородили луганських медиків
26 липня, напередодні Дня медичного працівника Артем Лисогор у Дніпрі вручив державні нагороди та обласні відзнаки луганським медикам.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Так, грамотою Ради національної безпеки та оборони України відзначили:
- Сергія Баранова - екстреного медичного техніка відділу медицини катастроф “Луганського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”;
- Юлію Змієвську - начальника Луганського обласного бюро судово-медичної експертизи.
Подяками Міністерства охорони здоров’я України нагородили:
- Наталію Сокирко - сестру медичну, старшу відділення нефрології та гемодіалізу “Луганської обласної клінічної лікарні”;
- Євгена Цихмістренка – директора “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Рубіжанської міської ради;
- Дмитра Шведова – в.о. директора “Рубіжанської центральної міської лікарні”.
Артем Лисогор також вручив іменний годинник облдержадміністрації Галині Паніній, заступнику генерального директора “Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру”, та знак “За сприяння відродженню Луганщини” Михайлу Баженову, головному лікарю “Лисичанського обласного шкірно-венерологічного диспансеру”.
Ще трьох лікарів відзначили почесними грамотами та чотирьох - листами подяки облдержадміністрації.
“Попри всі випробування, ви впоралися і сьогодні виконуєте свою роботу на високому рівні. Часто кажуть, що вдома лікують навіть стіни, але дім у луганчан забрали. А тому для наших людей так важливо прийти до свого лікаря. Часто навіть просто, аби почути знайомий голос чи побачити земляків”, - привітав медиків Лисогор.
За його словами, понад сто медиків з Луганщини сьогодні перебувають на військовій службі в Збройних Силах України.
Нагадаємо, Лисогор нагородив працівників ЛОВА до Дня державної служби.
- 531 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів
- 14:00 Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
- 11:00 У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1009
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 706
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 704
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 674


ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів
Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
