ЛОВА: за спробу користуватися мобільним зв’язком лисичан забирають «на підвал»
В окупованому Лисичанську за нелегальну спробу скористатися мобільним зв’язком забирають «на підвал». У місті відновили 500 м водоводів зі зруйнованих 13 км.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Якщо у Рубіжному чи Сєвєродонецьку місцеві за певну суму коштів отримують доступ до офіційно забороненого росіянами у прифронтових містах мобільного зв’язку, то у Лисичанську контроль більш суворий. Там за спробу користуватися покриттям забирають «на підвал», – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА зазначили, що централізоване водопостачання окупанти у Лисичанську за два роки так і не полагодили попри обіцянки.
«Сьогодні є певні зрушення. Заявляють, що відремонтували 500 м водогонів із 13 км зруйнованих», – пояснили в обласній адміністрації.
Раніше повідомлялося, що у Сєвєродонецьку за 7 тисяч рублів окупанти пропонують людям нелегальний інтернет, який дозволить завантажувати текстові повідомлення.
- 447 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Сіверськодонецьку при спробі подачі опалення затопило будинки
- 09:00 ЛОВА: у Лисичанську людина померла до приїзду «швидкої», окупанти хочуть надати дозвіл на прибирання в під’їздах
- 08:40 Окупанти майже два десятки разів атакували на Лиманському напрямку
- 18:35 У Києві луганські ВПО можуть звернутися за консультацією до спеціалістів Пенсійного фонду
- 17:45 Для луганських ВПО провели екскурсію до музею” Klitschko Expo”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 714
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 635
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 565
- Як громади Луганщини допомагали забезпечити житлом ВПО: підсумки 3,5 років 15.12.2025 переглядів: 514


У Сіверськодонецьку при спробі подачі опалення затопило будинки
ЛОВА: у Лисичанську людина померла до приїзду «швидкої», окупанти хочуть надати дозвіл на прибирання в під’їздах
Окупанти майже два десятки разів атакували на Лиманському напрямку