Виділили кошти на підтримку пенсіонерів у районах активних бойових дій
Уряд Фінляндії виділив 2 мільйони євро на підтримку українських пенсіонерів на прифронтових територіях.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Грошова допомога надаватиметься через проєкт Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН, що діє із серпня 2023 року.
Зазначається, що відповідно до нього на фінансову підтримку можуть розраховувати пенсіонери з низькими пенсіями, які проживають у районах активних або можливих бойових дій, шляхом доповнення до їхніх пенсій.
“За рік роботи гуманітарного проєкту понад 360 тисяч пенсіонерів отримали виплати. Завдяки внеску Фінляндії ВПП ООН продовжила цю програму до кінця 2024 року”, - розповіли у міністерстві.
Загалом від початку повномасштабної війни Фінляндія надала 11 мільйонів євро на гуманітарні проєкти ВПП ООН в Україні. 8 мільйонів із цієї суми використали для надання продовольчої допомоги українцям у прифронтових районах і фінансової підтримки найбільш вразливих категорій.
Нагадаємо, власники зруйнованого житла на територіях активних бойових дій зможуть отримати компенсації за єВідновленням.
- 294 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:00 Головні новини на ранок, 25 липня: збій Starlink на фронті, закон Зеленського про НАБУ, США продають Україні обладнання...
- 19:00 На Луганщині дронами знищили техніку та склади окупантів (ВІДЕО)
- 18:00 На ТОТ введуть додаткові години для школярів на «військово-патріотичне виховання», – Спротив
- 17:00 Харченко нагородив медиків Луганщини (ФОТО)
- 16:06 В Україні діють 12 релокованих медичних закладів з Сіверськодонецького району
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5276
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4549
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 2788
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1482