Ворог перекидає війська з Луганщини на Харківщину, – речник ОТУ «Харків»
Війська рф почали переміщення особового складу з Луганської області в район населеного пункту Стариця Харківської області, що неподалік кордону з росією.
Про це розповів речник ОТУ «Харків» полковник Віталій Саранцев в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Армія inform.
«У район Стариці почато переміщення особового складу противника з Луганської області — це 22-й мотострілецький батальйон. Обстановка ускладнюється, але ми готові до розвитку будь-яких подій», — сказав Саранцев.
Він також зазначив, що окупанти остаточно не відмовилися від своїх планів і намагатимуться просуватися як до Харкова, так і через Вовчанськ у тил українським захисникам на Куп’янському напрямку.
До того ж, за його словами, росіяни посилюють бойові пости, засоби зв’язку, систему управління на своїй прикордонній території, недалеко від Сотницького Козачка на Харківщині. Так само є підсилення особового складу на Вовчанському напрямку.
Нагадаємо, американський Інститут вивчення війни повідомляв, що російські війська нещодавно просунулися на північний захід від Кремінної.
- 435 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
- 18:00 У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
- 17:00 На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким
- 16:00 Лисичанська громада виплатить допомогу дітям військових до Дня знань: стартував прийом заяв
- 15:00 Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 944
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 752
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 674
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 653


У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
Омбудсман закликав уряд переглянути розмір та усунути обмеження у виплатах ВПО
